Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5no nie wina PiSdu... jakoś muszą pokazać dobrobyt i pomyślność Polski pod ich rządami...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy nie kraść. Pamiętacie te odgłosy wydobywające się z rozdartych ryjów PiSobory?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Franek tylko oni mieli na myśli że inni mają nie kraść o sobie nic nie mówili że nie mogą bo im się po prostu należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiem, ze Wam pełomatoły wystarczy taki prosty przekaz żeby dostać orgazmu politycznego. I nie wnikacie w szczegóły bo to wymagałoby myślenia, a jak powszechnie wiadomo tym nie grzeszycie, a to co macie wiedzieć codziennie przekazuje wam TVN, GW, Lis itp. Więc na tym obrazku napisane jest limuzyn RZĄ...
Wiem, ze Wam pełomatoły wystarczy taki prosty przekaz żeby dostać orgazmu politycznego. I nie wnikacie w szczegóły bo to wymagałoby myślenia, a jak powszechnie wiadomo tym nie grzeszycie, a to co macie wiedzieć codziennie przekazuje wam TVN, GW, Lis itp. Więc na tym obrazku napisane jest limuzyn RZĄDOWYCH. Jak wiadomo rząd to prezes Rady Ministrów nazywany premierem i ministrowie. Tak pojmowany rząd chyba ma coś ponad 400samochodów. Jeżeli chodzi całą państwową organizację to liczę samochodów raczej "dla profesjonalistów" niż "limuzyn" nabijają GDDKiA. Cos prawie 2000szt i ARiMR.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jest naczelny Goebbels PiSowski sprzedajna kur.. rogoslaw we własnej osobie ze swoimi mądrościami życiowymi który wie wszystko z tvPiS i który namiętnie czyta GW i ogląda TVN dlatego jest tak poinformowany o tym co tam jest. Dziaduś Joseph jest dumny z ciebie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane