Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Problem w tym, że pis = społeczeństwo w Polsce, powiedzmy szczerze ktoś ich wreszcie wybrał. To także wszechobecna ciemnota i zacofanie. Polska skansenem Europy, tu zawsze w szpitalu traktowany byłeś jak cierń w dvpie, zło konieczne...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka smutna prawda...ale gdybys to napisal 5 lat temu, juz bys mial 20 minusow. Urodzonym kotom oczy otwieraja sie po kilku tygodniach ale Polakom trzeba wiele lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niesie... Czy ty aby nie jesteś na usługach opozycji? Nie żebym popierała PiS ale tych twoich memów to już nie da się czytać, to już jest obsesja kolego, wyluzuj...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niech rządzący wyluzują i przyznają się do popełnianych błędów a oni dalej tkwią w swojej narracji jak to jest wspaniale.Dopóki nie uderzą się w piersi i przeproszą dopóty będą piętnowani bezlitośnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane