Reklama
Reklama

Komentarze

10
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Biszkopty już się zabezpieczyły na tę okoliczność. Konkordat i jego kasa ratuje doopy klerowi!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Ja już tak protestuje od 25 lat.

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
5 lat temu

Nie będę dwa razy płacił na darmozjadów. I tak przecież przeżerają pieniądze z naszych podatków.

0

Zglos komentarz

K
Kicktrue 😏 Szyderca
5 lat temu

Co z tego, dostaną z podatków

0

Zglos komentarz

A
5 lat temu

Spala cie na stosie za herezje a poza tym rzad im zrekompensuje.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Odbija se to na slubach ,pogrzebach itp

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
5 lat temu

Ja już dawno to wprowadziłem i żyje nam się lepiej,ale jaki by nie był rząd,nie da im krzywdy zrobić.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

ja i tak nie chodze.modle sie jak czuje potrzebe ja a nie ksiadz

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ja juz ze 20lat zero na tacy a jak juz slub czy pogrzeb to sypie groszowkami mina koscielnego bezcenna😁

0

Zglos komentarz

V
Videomar25 💩 JP 100%
5 lat temu

Skoro jesteś za aborcją to po co w ogóle chodzisz do kościoła?

0

Zglos komentarz

Reklama