Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Teraz Świątkowa na kwarantannie. Skrajny przykład nieodpowiedzialności. Teraz już wiecie, kogo macie za prezydenta, głupie miny i głupie wypowiedzi to małe piwo, to jest kwintesencja wszystkiego, co było do tej pory....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze mówiłem kto idzie wieczorem z pisem do wyra rano konczy jako przstawka na sniadanie. Myślałem że Iga za to zapłaci nie myślałem tylko że to będzie tak szybko. Milej kwarantanny panno Świątek będziesz miała dużo czasu na przemyślenia i analizy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Iga osiągnęła bardzo wiele, pracując na to bardzo długo, i zaprzepaściła wszystko jednym nieprzemyślanym gestem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś noblistki nie jechaliście że przyjęła propozycję na zwolnienie z podatku....ale trzeba być głąbem by wszędzie widzieć politykę. A co do Igi, należało jej się...a ci co ujadają na nią to zwykłe dekle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
lubuś ale mogła zrezygnować i zapłacić podatek..jednak przyjęła propozycję czyli wg twojego toku rozumowania poszła z pisem do wyra...uuuaaaa, poważne słowa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jak by nie było został wybrany demokratycznie Idze odznaczenie się należało to nie jej wina że taki czas że tak powiem odp się od dziewczyny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze trzsba myśleć i zachowywac się godnie? Po drugie ten medal od dudy to rzecz wtórna najwazniejsze sa te z kortu w jej przypadku! Po trzecie nie musiała odmawiać wystarczyło imprezę odłożyć na czas po epidemii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane