Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kubala85 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jak dla Komendanta Głównego Polskiej Policji to chyba zły adres.Polecam szukać adresu w Głównej Komendzie. https...

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
5 lat temu

Bo ona nie była "pisiurą"

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Komendant Policji na konferencji prasowej stwierdzi, że policjanci w przedstawionej sytuacji zareagowali prawidłowo zgodnie z procedurami ( i wytycznymi mocodawców). tzn. bezobjawowo.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
5 lat temu

bo to już od dawna nie jest "Policja" tyko przypartyjna bojówka pis-u

0

Zglos komentarz

Reklama