Reklama
Wnet zabraknie policji do ochrony PiS-u jagódek

Wnet zabraknie policji do ochrony PiS-u jagódek

przez BB55 — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
K
konrados161 🏹 Łowca
5 lat temu

Godek czuje już smrodek...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Jakim prawem polski podatnik ma placic za ochrone tego czegos?? Wydaje mi sie ze policja to nie firma ochroniarska. godek smieciu, pomylony babsztylu czas odpowiedziec za szczekanie

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
5 lat temu

już się nie śmieje ta postrzelona baba?

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
5 lat temu

Ha ha ha, niech ją chronią te przygłupy co ją tak podrzucali w momencie kiedy ogłosiła decyzję pseudoTK.

0

Zglos komentarz

F
frezeer 🏹 Łowca
5 lat temu

Do końca życia jej chronić nie będą. Wkoncu się nawinie

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
5 lat temu

I co pani Godek już się Pani nie cieszy ze zwycięstwa tylko teraz chodzi posrana trzeba było myśleć wcześniej A tak wogule to ktoś Panią wkońcu dojedzie z ochroną czy bez

0

Zglos komentarz

W
wojtekKRAS 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Na rynku jest cała masa firm ochroniarskich - podesłać oferty? Gdzie jest Sanepid? 30 tys zł kary za brak maseczki i to w takim dużym zgromadzeniu?!

0

Zglos komentarz

Reklama