Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3On by pewnie nie miał nic przeciwko. W końcu jego ból jest większy niż reszty Polaków (razem wziętych). Ale jego partyjni kumple pewnie mu doradzą, że zaliczenie kolejnej takiej wtopy wizerunkowej może za bardzo zaszkodzić partii, więc służby postarają się, żeby cała akcja odbyła się po kryjomu, by...
On by pewnie nie miał nic przeciwko. W końcu jego ból jest większy niż reszty Polaków (razem wziętych). Ale jego partyjni kumple pewnie mu doradzą, że zaliczenie kolejnej takiej wtopy wizerunkowej może za bardzo zaszkodzić partii, więc służby postarają się, żeby cała akcja odbyła się po kryjomu, by nikt mu się do kaczego kupra nie przyczepił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
" kto pierwszy jest bez winy, niech rzuci kamieniem" czyje te słowa i gdzie są zapisane?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdybym tylko tam blisko mieszkał to bym cały dzień pilnował bramy i czekałbym aż konus przyjedzie na cmentarz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane