Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 lat temu

Poprzednie miało przepustowość 300 tys. osób, nikt nie chciał latać. Zburzyli je i teraz stawiają na 3 miliony. Może tym razem się uda.

0

Zglos komentarz

A
a308273 😏 Szyderca
5 lat temu

Który z nich jest z Radomia?

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Któryś pisowiec na tym zarobi :-)

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Tylko nowy terminal? Proponuję walnąć jeszcze kilka nowych pasów startowych. I skocznię narciarską.

0

Zglos komentarz

Reklama