Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zrozumiano kto tu gra, a kto do tego tańczy. I drwimy dalej.

0

Zglos komentarz

P
Paweł48190 💩 JP 100%
5 lat temu

wyp[ierdalac-te lewackie sc****a będa wypierdalać i to w podskokach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Kpimy i drwimy dalej.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
5 lat temu

Żeby Polacy nie zakpili z was pisiorki, tak jak Rumuni ze "Słońca Karpat".

0

Zglos komentarz

L
liz273 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Sasin nadal nie zrozumiał bo chce dostarczać kawior i szampan.

0

Zglos komentarz

Reklama