Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Tusk ty matole, twój rząd obalą kibole" pamiętasz jak osrany razem z Sikorskim chowales się za policjantów!?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
serio w to wierzycie barany? dno goni dno tusk to zaraza jak jarek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Palikot miał racie, platforma zapatrzona w "niekończącą" się władze, wybrukowała drogę dzisiejszym ła***kom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Palikot miał rację, platforma zapatrzona w "niekończącą" się władze, wybrukowała drogę dzisiejszym ła***kom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko wielka szkoda że nie był taki wyszczekany i błyskotliwy gdy sam rządził ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
że co ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ja naprawdę w innym kraju ży...
że co ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ja naprawdę w innym kraju żyłem. JA wiem że macie władzę jedni i drudzy ale ja wam cos obiecuje powiem wam kiedyś jak było tak ręcznie. A Piekło istnieć musi albo je zrobię specjalnie dal amina za jego wkład w głoszenie prawdy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane