Reklama
Reklama

Komentarze

8
H
Havcio 🏹 Łowca
5 lat temu

Freddy wyglądał lepiej hehe

0

Zglos komentarz

R
rysiouhu 🌾 Wieśniak
5 lat temu

fredi byl gosc, a toto to koszmar!!!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Terlecki zrobił by karierę grając w horrorach .A i na charakteryzacji ile by zaoszczędzono.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

gdzie jest piękny "franek1999"?

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Brzydziłbym sie temu menelowi nas**ć do ryja, nawet jakbym tego sksyna miał skopać to w grubych kaloszach

0

Zglos komentarz

P
peter0013 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ha ha ha ha, Freddie jednak żyje!!! Wróciły wspomnienia. Spoko memoniusz. Pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dobre

0

Zglos komentarz

K
kozobubacz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To jego najlepsza do tej pory stylizacja :)

0

Zglos komentarz

Reklama