Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Kolejny sukces ciemniakow PiSu...juz glowa boli od tych sukcesow. Za co sie nie wezma nieudacznicy to sukces...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ps. - PiS zatrudnil trolli analfabetow... potrafia tylko stawiac minusy. Kumaci PiSaci, sa teraz w rzadzie Kaczynskiego ministrami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wczoraj Dworczyk się wygadał dlaczego szpital jeszcze nie działa. Powiedział: OKAZAŁO SIĘ, że istnieją przepisy, które uniemożliwiają jego otwarcie. Teraz trzeba zmienić przepisy. Normalnie miszcze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niesmialo wspomne ze jest nowy gotowy szpital w Warszawie... czeka tylko na otwarcie, Niestety na tym PiS by nie zarobil, jak na wynajmie stadionu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Matołuszek wystąpi na wizji w qrwizji i orędziu do lemingów powie, że szpital na narodowym to kolejny wielki sukces partii rządzącej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co sądzę ??hm, że wszystko jest w jak najlepszym porządku ..... politycy kłamią tv kłamie a ludzie umierają jak umierali pozostali zadupcają za miskę ryżu grunt, że ktoś się już dorobił na pandemii i, że są jeszcze tacy w kolejce którzy chca się dorobić .... tylko czekają na swoją kolej
Co sądzę ??hm, że wszystko jest w jak najlepszym porządku ..... politycy kłamią tv kłamie a ludzie umierają jak umierali pozostali zadupcają za miskę ryżu grunt, że ktoś się już dorobił na pandemii i, że są jeszcze tacy w kolejce którzy chca się dorobić .... tylko czekają na swoją kolej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sądzę że pisowskie państwo to państwo z dykty i pażdzierza podlane słomą która wystaje z butów tej hołocie.. Ahhh oczywiście prędzej czy później jakiś pisowiec ukradnie i dyktę i paździerz...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez rzecznik PIS wyraznie powiedzial ze do tej partii nie przyjmuja fachowcow, ludzi z doswiadczeniem i wiedza (bo ci nie chca realizowac programu kurdupla uwazajac go za glupi). Przyjmuja za to balwanw typu adrian, sasin, emilewicz.. - moga byc mierni, ale maja byc wierni. Skutki widac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że to narodowe wyprowadzanie pieniędzy. Cytuję polityków pis: "tu nie chodzi o to żeby wybudować, tu chodzi o to żeby budować".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie gotowy bo dr. House i Quinn nie moga dojechac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane