Reklama
Reklama

Komentarze

9
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A czy są liczby ile łóżek kupiło państwo a ile fundacja?

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

zapytaj szumowskiego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

ogrodnik, chyba nie jesteś w temacie, obecnie ministrem zdrowia jest Adam Niedzielski.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

mariuszku zesrałeś się znowu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

akuszer, a ty mówisz na swoim przykładzie.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

żeby mi żaden pisiur nie został położony na łóżku z serduszkiem.Wam łoża madejowe za obrzydzanie w lutym WOŚP

0

Zglos komentarz

A
Ave_K 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie zakładałbym się tylko, które były tańsze...

0

Zglos komentarz

K
Kicktrue 😏 Szyderca
5 lat temu

A zgadnijcie które były droższe

0

Zglos komentarz

K
Kt0siek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja tam widzę dwie wersje: z lewej drogie, kupione drogo, z prawej tańsze, można było kupić więcej. Oba typy spełniają podstawową funkcję praktycznie tak samo, poza tym, te z prawej pewnie dość stare, ale działają.

0

Zglos komentarz

J
jasio740 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Te po prawej kupił ekspert Sasin.

0

Zglos komentarz

E
euroguard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

cena pewnie taka sama.

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
5 lat temu

Ale te z lewej to na pewno niemieckie, więc nikogo nie wyleczą!

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
5 lat temu

Te łózka po prawej to z rezerw materiałowych. Te na lewo to Twoich datków. A zresztą, czy to ważne na jakim łózku skończysz (czego Tobie nie życzę ) na Covid, który ponoć w maju ustąpił ?????????

0

Zglos komentarz

Reklama