Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
spitulis 😏 Szyderca
5 lat temu

na prezydenta napewno nie mogą liczyć od kiedy niby nim jest...

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Co prezydent chce w ramach pomocy wysłać bandę de**li z PiSobory do Niemiec? Czy wagon dewocjonalii?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Yabać rudych i rudego emigranta Tfuska.

0

Zglos komentarz

E
er73 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niemcy zawsze pomocni. Przyjadą 11 listopada do Wawy?

0

Zglos komentarz

Reklama