Reklama
Kraśko z najwyższej półki,co nie można tego powiedzieć

Kraśko z najwyższej półki,co nie można tego powiedzieć

przez qajcy — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
Accura 🏹 Łowca
5 lat temu

Dla wtajemniczonych - jeden i drugi to szmaty.

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
5 lat temu

Dokładnie, tylko po różnych stronach barykady.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A to inna sprawa ale tu akurat mowa o tym jak się ubrali a nie o tym ze są szmatami sprzedajnymi

0

Zglos komentarz

P
5 lat temu

nie szata zdobi czlowieka, a krasko po ojcu kazdy wiec kim jest - starym czerwonym poskomuchem z konszaktami Glob Investment tylko tego z PRL-u

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

W ameryce to lepiej bezdomny sie ubiera niz ten de**l z tvp

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
5 lat temu

To weź mu opier..l pałę,jak gnida może wyglądać jak milion dolarów?Pereiry nawet nie nazwę,brak w słownictwie takich określeń.

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
5 lat temu

Gęba nieskalana inteligencją, obszczymur taki.

0

Zglos komentarz

Reklama