Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
tofik666666 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Chyba stópek analfabeto !!!

0

Zglos komentarz

T
thomaass 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Ja nie tworzyłem tego mema baranie

0

Zglos komentarz

L
larry1978 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie tworzyłeś tylko bezmyślnie wrzuciłeś z błędem wielkim jak kosmata fujara King Konga... Nie wiem kto głupszy- tworzący czy wrzucający?

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
5 lat temu

To po wuj wrzucasz nie swoje? Nie dość, że analfabeta to jeszcze mało kreatywny.

0

Zglos komentarz

K
kejdzi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie sprawdzałem na Wikipedii, ale "starzy" Korwina już chyba nie żyją...

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
5 lat temu

Żal doopę ściska bo jesteś biednym lewakiem i boli Cię że ktoś z prawicy żyje lepiej niż ty pasożycie.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
5 lat temu

Jeśli ktoś pisze stupek to zwykły z niego głupek. Ta! Dam! Tsssss!

0

Zglos komentarz

L
leworeczny 😏 Szyderca
5 lat temu

Ale go**o. Normalnie boki zrywam

0

Zglos komentarz

E
ermene3 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A co to Stupek???? Może chodziło o strupek🙁

0

Zglos komentarz

Reklama