Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
aaarek ⚔️ Jedi
5 lat temu

Nie jesteśmy sami. Dalej Węgry sa z nami, a i Łukaszenka proponuje nam współpracę

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Niestety pozostał nam już tylko Łukaszenka.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

To dlatego ze zachod zazdrosci Polsce, PiSu Kaczynskiego...

0

Zglos komentarz

K
kozobubacz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie no został jeszcze wielki przyjaciel Orban, który przy najbliższej okazji sprzeda PIS za paczkę fajek.

0

Zglos komentarz

L
5 lat temu

To ten redaktorzyna z GW?

0

Zglos komentarz

D
darek1113 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czym prędzej się wybierajcie, na śmietnik historii sp....cie *** .--- . -... .- -.-.. / .--. .. ... ***

0

Zglos komentarz

Reklama