Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Co w tym dziwnego? Jeśli te mendy przegrają wybory w Polsce,też będą pokazywać wszystkie media,które podważą wynik wyborów łącznie z TV Korei Północnej. Mały kurd**el powiedział,że zdobytej władzy nie oddadzą.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

widać to ten sam producent co sponsoruje TVPiS

0

Zglos komentarz

Reklama