Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe czy autor tej instalacji wyjechał do Holandii za czasów Donalda czy Jarosława
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@medyk85 a co za różnica za kogo wyjechał? Ważne za kogo nie wróci i że ***** *** i konfederację
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suchy lewaku zafajdany po prostu jak mam do wyboru lewicę czy PiS o POpaprańcach nie wspomnę to wybiorę PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Medyk to jak z moim bratem zo POpaprańców wyjechał za chlebem do Szkocji. Od kilkunastu lat w kraju go nie ma i wielki fan PO. Nie ogarniam takich ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@thorgall35 a do czego ma twój brat wracać? Do kraju w którym rząd kradnie na potęgę, zabiera ludziom którzy ciężko pracują a oddaje patologii? Do kraju gdzie naziole demolują stolicę a rząd mówi to nie my gdzie wcześniej prezes sam nazioli na ulice wypuścił? Kobiety na ulicach walczące o swoje praw...
@thorgall35 a do czego ma twój brat wracać? Do kraju w którym rząd kradnie na potęgę, zabiera ludziom którzy ciężko pracują a oddaje patologii? Do kraju gdzie naziole demolują stolicę a rząd mówi to nie my gdzie wcześniej prezes sam nazioli na ulice wypuścił? Kobiety na ulicach walczące o swoje prawa to groźni przestępcy a naziole to dobrzy chłopcy. Do tego ma wracać? Puknij się w czoło PiS matole a może PiS naziole obrońco pe****lów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suchy mój brat nigdy nie chciał wracać. I nie o to chodzi baranie. Chodzi o to że ktoś kto się z kraju wyniósł nie powinien mieć wpływu na to kto w nim rządzi bez względu na opcje polityczne. Narodowców nazywasz nazistami? Tylko tępy lewak tak może powiedzieć. Teraz antifa jest bardziej faszystowska...
Suchy mój brat nigdy nie chciał wracać. I nie o to chodzi baranie. Chodzi o to że ktoś kto się z kraju wyniósł nie powinien mieć wpływu na to kto w nim rządzi bez względu na opcje polityczne. Narodowców nazywasz nazistami? Tylko tępy lewak tak może powiedzieć. Teraz antifa jest bardziej faszystowska niż sami faszysci. I te biedne kobiety na ulicach sterowane przez lewacka lesbijke. I ten śmieszny awatar gorszego sortu przecież sami się tak nazwaliście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@thorgall35 a amerykańska polonia która tak dzielnie głosowała na dudę to jakim prawem bo przecież nie powinni móc głosować. A powiedz mi jak nazwiesz tych całych "patriotów" którzy demolowali wczoraj Warszawę? Walczyli dzielnie z policją w obronie Empiku i podpalili mieszkanie? To są bohaterowie? B...
@thorgall35 a amerykańska polonia która tak dzielnie głosowała na dudę to jakim prawem bo przecież nie powinni móc głosować. A powiedz mi jak nazwiesz tych całych "patriotów" którzy demolowali wczoraj Warszawę? Walczyli dzielnie z policją w obronie Empiku i podpalili mieszkanie? To są bohaterowie? Bo dla mnie bohaterami są kobiety które walczą o swoje prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale weźcie powiedzcie czy kto powinien zastąpić PiS ??? Czy powinna to być partia lewicowa z taką panią Lempart na czele czy może PO a może nowa partia Hołowni ??? Dlaczego nikt nie mówi wprost że jest dobra partia dobry wódz który powinien pogadać PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@medyk85 nikt tego nie mówi bo cokolwiek by się powiedziało tacy jak ty zawsze mówią że za PO to i tamto a Tusk tamto i owamto i że wszyscy przeciwko PiS to lewacy. Nie potraficie pomyśleć że może być ktoś inny dlatego nikt was z błędu nie wyprowadza bo wy i tak tego nie ogarnięcie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak jest, z hitlerowcami walczyli Ak, AL, Bch, NSZ i wiele wiele innych, więc przestań Pan opowiadać o jakimś lawactie s**ctwie i bosactwie i tp. Walczymy o wolność dla Polski bez pis i bez ofensywy prostactwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suchy a tacy jak ty to twierdzą ze kto nie jest za PO to pisior od razu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane