Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Mam nadzieję, że jego też przebiorą lub ubiorą za więźnia i trafi do takich co będą wiedzieć co z nim zrobić .......i dowie się jak wygląda słynna "Jesień Średniowiecza"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zamknął bym popaprańca w wygłuszonym pomieszczeniu, z dala od cywilizacji. Torturował go skrupulatnie, i przeprowadzał eksperymenty medyczne. Co dziennie błagałby mnie o śmierć, a ja codziennie pilnowałbym żeby żył i żeby wszystko czół. Żeby był cały czas świadomy co się dzieje. Robiłbym wszystko, a...
Zamknął bym popaprańca w wygłuszonym pomieszczeniu, z dala od cywilizacji. Torturował go skrupulatnie, i przeprowadzał eksperymenty medyczne. Co dziennie błagałby mnie o śmierć, a ja codziennie pilnowałbym żeby żył i żeby wszystko czół. Żeby był cały czas świadomy co się dzieje. Robiłbym wszystko, a znam trochę medycynę by trwało to jak najdłużej, bez końca. Piekło to przy tym, spacer do parku dla przedszkolaków, po obfitym obiadku..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczy zasłonięte ale podobny do policjanta z ojca Mateusza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane