Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No i rodzi sie pytanie.Jak marną trzeba być opozycją żeby przegrać wybory z tymi nieudacznikami z Pisu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mister Budka a co Pan robi jako szef partii opozycyjnej z całym szacunkiem ale jesteście na tym samym poziomie ja jako zwykły obywatel mam tragiczny wybór przy wyborach a najbardziej wk.. mnie że nie wybieram ideowo tylko mniejsze zło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marsz Zdenerwowanych Polek pokazal,ze jestescie tacy jak pis,psl,konfederacja. Kolaboranci na garnuszku Watykanu. A, ze czarni sa sprzedajni to pewnie, przy okazji, na garnuszku Rosji,USA,Izraela i kazdego kto chce zrobic biznes w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Golą jeszcze bliżej skóry jak poprzedni. A to wszystko dla naszego dobra. Czas zabrać dobra za granicę!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane