Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Inflacja i ceny idą do góry a Polaków stać na coraz mniej. To efekt rozdętych i szkodliwych programów socjalnych oraz fatalnej polityki gospodarczej, która komplikuje prawo i zwiększa podatki. Bankster Morawiecki nie pomógł uratować sytuacji a pandemia pogłębiła wszystkie patologie władzy." - wiesc...
"Inflacja i ceny idą do góry a Polaków stać na coraz mniej. To efekt rozdętych i szkodliwych programów socjalnych oraz fatalnej polityki gospodarczej, która komplikuje prawo i zwiększa podatki. Bankster Morawiecki nie pomógł uratować sytuacji a pandemia pogłębiła wszystkie patologie władzy." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co ty nasz premier Morawiecki powiedział, że wirus jest w odwrocie po raz drugi i wszystko jest pod kontrolą, nie ma się czego bać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to dlatego.Myslałem,że po prostu jestem silniejszy,bo za PO zakupy za 100zł nioslem w dwóch rękach,a teraz na palcu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest źle a to tylko poczatek, bedzie duzo gorzej...dzieki wszystkim sukcesom PiSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane