Reklama
Reklama

Komentarze

28
M
mxii 🎖️ Snajper
5 lat temu

No jak to, cynik i tle. Powiedział jak to działa "... trzeba słuchać ludu, obiecać mu czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zapier.ać za miskę ryżu." teraz tylko to realizuje.

0

Zglos komentarz

B
ballandars 🌾 Wieśniak
5 lat temu

***** ***.

0

Zglos komentarz

M
Mscislaw87 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wejdź na absurdy dodane na moim profilu tam znajdziesz opis graficzny

0

Zglos komentarz

A
Ash_J_WilliamsED 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Parafrazując klasyka: W słowniku ludzi kulturalnych, brak słów które dostatecznie obelżywie opisują pańskie zachowanie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Smerf ważniak i tyle.........

0

Zglos komentarz

X
Xenobius 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jarosław takich sobie dobiera współpracowników, aby nad nimi wszystkimi górować albo urodą, albo inteligencją, elokwencją... A Morawieckiego wziął po to aby w odniesieniu do niego brylować prawdomównością.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Enjoy the silence

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Myślenie boli. A cisza szczególnie.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Niby historyk, a jednak histeryk.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Niby historyk, a jednak histeryk.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Niby historyk, a jednak histeryk.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Niby historyk, a jednak histeryk.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Niby historyk, a jednak histeryk.

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Najgorszy premier w historii. Zaczynam tęsknić za panią Szydło.

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
5 lat temu

Cytując Lady Pank: mniej niż ziobro.

0

Zglos komentarz

N
normal 🌟 Padawan
5 lat temu

... ....... ..... ....... ............... ........... ......... i ............. !

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
5 lat temu

Dodam tylko ........ .... ........!

0

Zglos komentarz

K
kk1234567 😏 Szyderca
5 lat temu

Demoty blokują konto, ale spróbuję: Piiii, piiii!!!, piiiii!!! to Morawiecki piiiii, piiiii,piiiii,piiiii,piiiiii,piiiiii, ty gnido!!!! piiiii,piiii,piiiiii,piiiii,piiiii. A jeszcze jedno, to "piiiiii" wstawił admin.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego kraju premier Morawiecki Mateusz, naszego kraju Polska. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Czarnecki Ryszard, europoseł drugiej klasy...

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego kraju premier Morawiecki Mateusz, naszego kraju Polska. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Czarnecki Ryszard, europoseł drugiej klasy. Niech żyje nam premier sto lat!"

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Niestety, moje myśli o nim, nie da się ubrać w słowa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

cwany typ ciągle przy korycie dogadał się z rudym a teraz z jarem.... taka polityczna chorągiewka

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

"okularnicy" Agnieszka Osiecka. Itp, itd.

0

Zglos komentarz

J
Judek77 🌾 Wieśniak
5 lat temu

***** ***

0

Zglos komentarz

L
lukas132000 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Była taki kawał(niestety po publikacji zbije się w jedną całość): - Mamo, tata spadł ze schodów. - I co powiedział? - Przekleństwa ominąć? - Tak. - To spadał w milczeniu. I ja tyle samo co ten ojciec mogę powiedzieć.

0

Zglos komentarz

B
bryan763 🌾 Wieśniak
5 lat temu

hamując wulgaryzmy, hm. Poddaje się

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

A może by tak nie kłamać panie morawiecki

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
5 lat temu

j.......... .............. .......... .............. .............la

0

Zglos komentarz

K
Koniokrad1970 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wyp...... aj + 500 razy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Fajny ten nasz Premier. Taki nie za mądry.

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
5 lat temu

Jeśli tak, to nie mam nic do powiedzenia.

0

Zglos komentarz

Reklama