Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komuś przeszkadza, że Polsat nie jest za żadną ze stron.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jak Polsat pokochał PiS. Układ wydaje się prosty – Polsat staje się telewizją sprzyjającą władzy w zamian za spokój Zygmunta Solorza w interesach. Jeden z wątków afery KNF to klocek pasujący do tej układanki." - newsweek.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie chwali lewaków i jełopozycji to wg. nich jest pisowska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
siwy jak to jest...zawsze zła ta lewica,antifa która podobno podpaliła pustostan w Warszawie. Zobacz koleżko śniegowy zwany również bałwankiem....kogo tam policja zatrzymała???? Lewaka czy za*****a patriotę od siedmiu boleści,dodam tylko,że taki bohater,który już spierdzielał do znienawidzonej UE. K...
siwy jak to jest...zawsze zła ta lewica,antifa która podobno podpaliła pustostan w Warszawie. Zobacz koleżko śniegowy zwany również bałwankiem....kogo tam policja zatrzymała???? Lewaka czy za*****a patriotę od siedmiu boleści,dodam tylko,że taki bohater,który już spierdzielał do znienawidzonej UE. Kur... ogarnijcie się prawaki bo już nikt nie ogarnia o co wam kaman.Zła unia ale jak coś to spierdzielam do tej uni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodam jeszce jedno...ten za******c Bąkiewicz,który odpowiadał za organizację marszu teraz oskarża wszystkich o rozpierduchę którą zrobili zasrańcy zasranego Bąkiewicza. W każdym normalnym kraju taki ciul spłacałby wszystkie szkody spowodowane przez ten niby marsz niepodległości,włącznie z odszkodowa...
Dodam jeszce jedno...ten za******c Bąkiewicz,który odpowiadał za organizację marszu teraz oskarża wszystkich o rozpierduchę którą zrobili zasrańcy zasranego Bąkiewicza. W każdym normalnym kraju taki ciul spłacałby wszystkie szkody spowodowane przez ten niby marsz niepodległości,włącznie z odszkodowaniami dla policjantów,którzy zostali poszkodowani w tej kaczo-pisowskiej zadymie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byłem w Plusie przez kilkanaście lat! Jestem trwały w "uczuciach" ale zrezygnowałem i sobie chwalę! To nie jest dobra firma!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Firmy solorza dostały kary jak zaczął się stawiać, Polsat zmienił narrację takie są fakty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polsat będzie nie długo jak telewizja trwam , puszczają mszę bardzo dogodnych godzinach a czas antenowy jest na wagę złota , jest Polsat staję się telewizją wyznaniową to nie oglądajmy propagandy PiSowej 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gawryluk psia psiółka nowej żony Kurskiego z kurwizji.Solorz dociśnięty kolankiem pis do podłogi i czego można się spodziewać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane