Reklama
Reklama

Komentarze

6
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

w wolnej polsce prokuratura ziobry wyjaśni wszystko po ziobrowemu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Komuś przeszkadza, że Polsat nie jest za żadną ze stron.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

"Jak Polsat pokochał PiS. Układ wydaje się prosty – Polsat staje się telewizją sprzyjającą władzy w zamian za spokój Zygmunta Solorza w interesach. Jeden z wątków afery KNF to klocek pasujący do tej układanki." - newsweek.pl

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

nie chwali lewaków i jełopozycji to wg. nich jest pisowska

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

siwa qurew już tu była

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

siwy jak to jest...zawsze zła ta lewica,antifa która podobno podpaliła pustostan w Warszawie. Zobacz koleżko śniegowy zwany również bałwankiem....kogo tam policja zatrzymała???? Lewaka czy za*****a patriotę od siedmiu boleści,dodam tylko,że taki bohater,który już spierdzielał do znienawidzonej UE. K...

siwy jak to jest...zawsze zła ta lewica,antifa która podobno podpaliła pustostan w Warszawie. Zobacz koleżko śniegowy zwany również bałwankiem....kogo tam policja zatrzymała???? Lewaka czy za*****a patriotę od siedmiu boleści,dodam tylko,że taki bohater,który już spierdzielał do znienawidzonej UE. Kur... ogarnijcie się prawaki bo już nikt nie ogarnia o co wam kaman.Zła unia ale jak coś to spierdzielam do tej uni.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dodam jeszce jedno...ten za******c Bąkiewicz,który odpowiadał za organizację marszu teraz oskarża wszystkich o rozpierduchę którą zrobili zasrańcy zasranego Bąkiewicza. W każdym normalnym kraju taki ciul spłacałby wszystkie szkody spowodowane przez ten niby marsz niepodległości,włącznie z odszkodowa...

Dodam jeszce jedno...ten za******c Bąkiewicz,który odpowiadał za organizację marszu teraz oskarża wszystkich o rozpierduchę którą zrobili zasrańcy zasranego Bąkiewicza. W każdym normalnym kraju taki ciul spłacałby wszystkie szkody spowodowane przez ten niby marsz niepodległości,włącznie z odszkodowaniami dla policjantów,którzy zostali poszkodowani w tej kaczo-pisowskiej zadymie.

0

Zglos komentarz

D
digimario 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Byłem w Plusie przez kilkanaście lat! Jestem trwały w "uczuciach" ale zrezygnowałem i sobie chwalę! To nie jest dobra firma!

0

Zglos komentarz

D
Darofiej 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Firmy solorza dostały kary jak zaczął się stawiać, Polsat zmienił narrację takie są fakty

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

No niestety, dało się zauważyć.

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Polsat będzie nie długo jak telewizja trwam , puszczają mszę bardzo dogodnych godzinach a czas antenowy jest na wagę złota , jest Polsat staję się telewizją wyznaniową to nie oglądajmy propagandy PiSowej 😂

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Gawryluk psia psiółka nowej żony Kurskiego z kurwizji.Solorz dociśnięty kolankiem pis do podłogi i czego można się spodziewać.

0

Zglos komentarz

Reklama