Reklama
Reklama

Komentarze

17
A
adamir11 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ty kaczy chooju masz na rękach krew brata i tych którzy byli na pokładzie i tych którzy teraz odchodzą, bo tak przygotowałeś kraj na pandemię. Masz czelność mówić "macie krew na rękach".

0

Zglos komentarz

S
szakal748 🌾 Wieśniak
5 lat temu

dajcie mi go na wyciągnięcie ręki a zaebie

0

Zglos komentarz

A
an12an12 🌾 Wieśniak
5 lat temu

co za c**jek!

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Zbrodnie popełnione przeciw ludzkości nie są nigdy przedawnione nie wymigają się , aż do śmierci będą ścigani 😂

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Zbrodnie popełnione przeciw ludzkości nie są nigdy przedawnione nie wymagają się 😂

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

Pełne agresji wystąpienie Kaczyńskiego trafnie skomentował Rafał Trzaskowski.– Ten człowiek ma czelność mówić, że ktoś ma „krew na rękach”. Jakie to szczęście, że nie jest już zwykłym posłem i ponosi za to wszystko odpowiedzialność. Pierwszy raz widzimy to nie tylko my wszyscy, ale...

Pełne agresji wystąpienie Kaczyńskiego trafnie skomentował Rafał Trzaskowski.– Ten człowiek ma czelność mówić, że ktoś ma „krew na rękach”. Jakie to szczęście, że nie jest już zwykłym posłem i ponosi za to wszystko odpowiedzialność. Pierwszy raz widzimy to nie tylko my wszyscy, ale również większość pisowskich pochlebców i politruków, którzy widzą szaleństwo w oczach naczelnika, który dawno już zgubił jakikolwiek azymut i prowadzi swój klan na zatracenie – napisał Trzaskowski.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

"Największym manipulatorem minionego 30-lecia jest Jarosław Kaczyński. Jego pierwszą wielką manipulacją była prezydentura Lecha Wałęsy. Kaczyński manipulował Wałęsą, żeby dzięki niemu zbudować własny obóz polityczny i dojść do władzy. Udało mu się to połowicznie, bo z Wałęsą nie potrafił się dogadać...

"Największym manipulatorem minionego 30-lecia jest Jarosław Kaczyński. Jego pierwszą wielką manipulacją była prezydentura Lecha Wałęsy. Kaczyński manipulował Wałęsą, żeby dzięki niemu zbudować własny obóz polityczny i dojść do władzy. Udało mu się to połowicznie, bo z Wałęsą nie potrafił się dogadać. Później manipulował własnym bratem. Gdyby nie kariera Lecha Kaczyńskiego jako ministra sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, to Jarosław spędziłby resztę życia na politycznej emeryturze." - rp.pl

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Za każdym razem, gdy myślę, że Kaczyński osiągnął już szczyty cynicznej podłości, on zawsze potrafi udowodnić, że to zaledwie przystanek w drodze na szczyt.

0

Zglos komentarz

L
luki1983 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kaczyński to chory umysłowo człowiek żal mi go !

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
5 lat temu

Niech zrobi coś z tym łupieżem kacze gó**o .

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

ląduj dziadu we mgle

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

mowili też ze wystarczy nie kraść. PiS do końca kadenci roz**b.. to co po 89 wczesniejsi z trudem budowali

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
5 lat temu

głupsi od nich to są już tylko ci co na nich głosują

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

To on ma krew na rękach. Niech jeszcze prohibicje wprowadzi i powie ze to wina protestujących ze wychodzą na ulicę w czasie pandemii.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

krajem rządzi psychopata który zniszczył dorobek prawie 30 lat budowania nowej Polski

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

A kolejne sondaże pokazują, że jego partia nadal wygrałaby wybory. To jest dopiero przerażające.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

bo to robota szczujni Kurskiego

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Biejat: "To upadek władzy, która odgradza się od swoich obywatelek kordonami policji, zasiekami z barierek". Protest spod Sejmu poszedł pod TVP, gdzie policja urządziła "kocioł", odcięła wyjścia, rozpyliła gaz. W tym samym momencie Jarosław Kaczyński oskarżył opozycję o śmierć ofiar koronawirusa"

Biejat: "To upadek władzy, która odgradza się od swoich obywatelek kordonami policji, zasiekami z barierek". Protest spod Sejmu poszedł pod TVP, gdzie policja urządziła "kocioł", odcięła wyjścia, rozpyliła gaz. W tym samym momencie Jarosław Kaczyński oskarżył opozycję o śmierć ofiar koronawirusa"

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

To, że on nic nie umie (oprócz szczucia ludzi na siebie), to już cały kraj wie. To, że nie ma pojęcia, co oznacza ta błyskawica, to też cały kraj wie. To ja ci podpowiem - taką właśnie błyskawicę nosiłem na lewym rękawie, jako tarcza szkoły zawodowej elektrycznej w latach 60-tych ub. wieku. Za komu...

To, że on nic nie umie (oprócz szczucia ludzi na siebie), to już cały kraj wie. To, że nie ma pojęcia, co oznacza ta błyskawica, to też cały kraj wie. To ja ci podpowiem - taką właśnie błyskawicę nosiłem na lewym rękawie, jako tarcza szkoły zawodowej elektrycznej w latach 60-tych ub. wieku. Za komuny. Dociera, czy dalej pozostaniesz tępy jak PiSior?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

No bredzi senilny dziadzio co mu slina przyniesie na jezyk z braku argumentow... ale z kobietami nie wygra!!!

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Ta, dziadunio, który zamordował brata i zgania to na innych, w środku pandemii wywołuje największe po wojnie protesty i zgania to na innych, doprowadza kraj do ruiny, a służbę zdrowia do zapaści.

0

Zglos komentarz

Reklama