Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Trzeba było głosować na PO i ich Ministra Finansów Rostowskiego znanego z cytatu na odchodne "pieniędzy nie ma i nie będzie".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba było głosować na PO i ich Ministra Finansów Rostowskiego znanego z cytatu na odchodne "pieniędzy nie ma i nie będzie".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy normalni Polacy głosowali, może nie na PO, ale na opozycję w ogóle. Po za tym jak do Rostowskiego i ośmiorniczek ma się wał z respiratorami, wał ze Szpitalem Narodowym, kłamstwa Pinokia, paranoja Antka i małego, szczerbatego kurdupla ? Po za tym, jak tam komisja ds. pe****lii powołana przez...
Wszyscy normalni Polacy głosowali, może nie na PO, ale na opozycję w ogóle. Po za tym jak do Rostowskiego i ośmiorniczek ma się wał z respiratorami, wał ze Szpitalem Narodowym, kłamstwa Pinokia, paranoja Antka i małego, szczerbatego kurdupla ? Po za tym, jak tam komisja ds. pe****lii powołana przez zero, słyszałem, że jedynym co zrobiła przez pół roku, było ustalenie wysokości pensji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane