Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Trzeba było głosować na PO i ich Ministra Finansów Rostowskiego znanego z cytatu na odchodne "pieniędzy nie ma i nie będzie".

0

Zglos komentarz

D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Trzeba było głosować na PO i ich Ministra Finansów Rostowskiego znanego z cytatu na odchodne "pieniędzy nie ma i nie będzie".

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
5 lat temu

Wszyscy normalni Polacy głosowali, może nie na PO, ale na opozycję w ogóle. Po za tym jak do Rostowskiego i ośmiorniczek ma się wał z respiratorami, wał ze Szpitalem Narodowym, kłamstwa Pinokia, paranoja Antka i małego, szczerbatego kurdupla ? Po za tym, jak tam komisja ds. pe****lii powołana przez...

Wszyscy normalni Polacy głosowali, może nie na PO, ale na opozycję w ogóle. Po za tym jak do Rostowskiego i ośmiorniczek ma się wał z respiratorami, wał ze Szpitalem Narodowym, kłamstwa Pinokia, paranoja Antka i małego, szczerbatego kurdupla ? Po za tym, jak tam komisja ds. pe****lii powołana przez zero, słyszałem, że jedynym co zrobiła przez pół roku, było ustalenie wysokości pensji.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Tak się kończy kiedy szaleńcy wybierają szaleńca

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

raczej kiedy przygłupy wybierają szaleńca

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Fakt, ubek kaczynski już daaaaawno winien siedzieć w pace

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
5 lat temu

Ten ruski agent Kaczyński podpalił nasz kraj

0

Zglos komentarz

Reklama