Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Tych szmaciarzy podszywających się pod górali nie ma co żałować , niech spadają do Sama azbest utylizować , to jedyne co potrafią . Za dudki dali by się ogolić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Betonowy elektorat pisu jest tak głupi, że jak by Kaczyński wynosił im telewizor z domu to ci bili by mu brawo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czasami ludzie muszą odczuć na własnej skórze,że źle wybrali.Tylko czemu my normalni musimy cierpieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Makrelson!!!tak jak mowisz!ja stamtad pochodze ale wyjechalem 33 lata temu!!teraz juz nie jestem swoj!!wiesz dlaczego?bo zaczalem samodzielnie myslec a tam nie wolno!!Dziadek mi opowiadal jak sie sprzedali hitlerowcom!sprobuj o tym powiedziec na Podhalu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I kolejna grupa wyznawców dostała po dooopie 😉 już przekonali się między innymi lekarze nauczyciele rolnicy handlarze cmentarni fitness restauracje kobiety z chorymi płodami itd chyba zostały im tylko madki do wyjeba..a
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane