Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to już świat uznał Polaków za najgłupszą nację czy jeszcze ktoś nas wyprzedza ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nom, może się zdarzyć bo pacjenci umierają raczej jakiś po zmazie :) a poza tym teraz rzont ma wyłączność na moderowanie wyników, a zresztą sami pomyślcie mamy ok 1mln wymazanych covidian a to raczej 1/4 albo jeszcze mniej niż w rzeczywistości bo skąpo objawowuch albo bezobjawowych (jest ich ponoć...
Nom, może się zdarzyć bo pacjenci umierają raczej jakiś po zmazie :) a poza tym teraz rzont ma wyłączność na moderowanie wyników, a zresztą sami pomyślcie mamy ok 1mln wymazanych covidian a to raczej 1/4 albo jeszcze mniej niż w rzeczywistości bo skąpo objawowuch albo bezobjawowych (jest ich ponoć 80%) nie badaja, nie wpisują w codziennych rejestrach. Duzo testów to wiecej pozytywnych, więcej pozytywnych to mniej pacjentów do wyszczepienia, a przecież szczepionka już w drodze ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane