Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wprowadzą stosy? Czy to juz groźba, czy tylko takie per...nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak rozumiec stwierdzenie ZGINĄ chyba o sobie mysleli , ateisci jakos nie zginą i tez żyją (wciskanie ciemnoty)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy obrońcy tzw. Kościoła Katolickiego, zastanówcie się: dlaczego wierzycie w żydowskie bajki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak się nawrócą, to będą nieśmiertelni? To czemu ostatnio zmarło kilku biskupów? Nie nawrócili się?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli jakieś 85% ludności świata zginie, bo nie wierzy w starożydowskie bajki w wersji watykańskiej? Ciekawe. Przez 2000 lat jakoś nie zginęli (no chyba, że mordowani przez samych katolików). A inni nie-katoliccy (prawosławni, protestanccy, koptyjscy itp.) chrześcijanie też zginą?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe, co się stanie, gdy ludzie odwrócą się od biszkoptów? Kto opłaci pałace, limuzyny, służących, wystawne życie? Oj, coś mi się zdaje, że to wołanie o ratunek dla dalszego życia w przepychu, panowie w s**ienkach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane