Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomyśl jak niedouczeni są ci którzy na tych baranów głosowali. Niewiarygodne ale oni są jeszcze głupsi niż ci ze zdjęcia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na zdjeciu najlepsi z najglupszych w elektoracie...Dzisiaj blisko 40 proc. Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30 proc. rozumie w niewielkim stopniu. Co dziesiąty absolwent szkoły podstawowej nie potrafi czytać. Aż 10 mln Polaków (ok. 25 proc.) nie ma w domu ani jednej książki. Analfabetą...
Na zdjeciu najlepsi z najglupszych w elektoracie...Dzisiaj blisko 40 proc. Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30 proc. rozumie w niewielkim stopniu. Co dziesiąty absolwent szkoły podstawowej nie potrafi czytać. Aż 10 mln Polaków (ok. 25 proc.) nie ma w domu ani jednej książki. Analfabetą funkcjonalnym jest co szósty magister w Polsce. 6,2 mln Polaków znajduje się poza kulturą pisma, czyli nie przeczytało nic, nawet artykułu w brukowcu. 40 proc. Polaków ma problemy z czytaniem rozkładów jazdy czy map pogodowych. To są dane tak niewiarygodne, że aż zabawne. A jednak napawają grozą - m
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zorganizowana grupa przestepcza PiSu, nazywana mafia, czuje sie zagrozona.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Finlandia przeciw PiS hmmm, czy to nie tam mają najlepsze szkoły I uczniów na świecie ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane