Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Prawda jest taka, że Polska jest za słaba na samoegzustencję. Unii nie chą, USA po zmianie warty też nie uzna braku demokracji. Pozostanie wybór Rosja, czy Chiny. Także po rozpadku ZSRR PiSdzielce doprowadzą do jego reaktywacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska nadaje sie jedynie na strefe buforowa dla Rosji...nikt z takim krajem nie bedzie wspolpracowal.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Rosja szuka drogi lądowej z Obwodem Kaliningradzkim...i chyba będzie ona przez Ukrainę i Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biden w przeciwienstwie do Trumpa nie potrzebuje lokaja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński zrozumiał, że wśród demokratycznych państw, nie ma miejsca na jego małą dyktaturkę, więc podobnie jak Łukaszenka, najwyraźniej postanowił zostać wasalem Putina. Dlatego nikt już nie domaga się wraku i całkowicie wygaszono krytykę Rosji w reżimowych mediach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane