Reklama
Reklama

Komentarze

15
J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Powstańcy Warszawscy go olewają to na Wielkopolskę się przerzucił. Ci to nie oleją bo już nie żyją!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Co ten przebieraniec chciał pokazać tą koszulką? On jest żenujący. Prezydent kibiców wyklętych w durni zaklętych.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Może sobie koszulkę z Bitwą pod Empikiem sprawi???!!!

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

Co za pajac!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Prezydent wartości ziomali i łysych spod Empiku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

e tam ostatnio całe marsze czubków na ulicach warszawy

0

Zglos komentarz

A
asdfghjklpoi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Głęboki wdech xD

0

Zglos komentarz

K
5 lat temu

Wyklęty?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Widać że większość komentujących wolałaby zobaczyć ryżego z orderem od Merkel zamiast prezydenta w patriotycznej koszulce (polskość razi oj razi)

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
5 lat temu

No tak bo jak nie ten tutaj to tylko i wyłącznie Tusk. Na świecie jest jeszcze kilu innych polityków.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Mój komentarz odpowiada na Wasze pragnienia. Dość wstydliwe bo boicie się ich uzewnętrznić.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie jest to idealny kandydat, ale wolał bym jednak żeby reprezentował mnie ryży Tusk, niż kiepski klaun.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

To musisz się ustawić w kolejkę bo on w pierwszej kolejności reprezentuje zdanie Merkel. O takich jak Ty to powiedział że jak już oddasz na niego głos to za paliwo możesz płacić nawet 7zeta.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

Odzywa się pomału prawdziwa natura rogslawa. Zmiana konta na gargus bez honoru nic nie dała, bo znów zaczynają mu puszczać nerwy. Kiedy zaczniesz wyzywać? Tęsknimy, za tym "MATOŁ! MATOŁ! MATOŁ!". Od tego zacznij, skończ jak zwykle na dnie, i stwórz nowe konto, gdzie znów zaczniesz pisać ą i ę.

Odzywa się pomału prawdziwa natura rogslawa. Zmiana konta na gargus bez honoru nic nie dała, bo znów zaczynają mu puszczać nerwy. Kiedy zaczniesz wyzywać? Tęsknimy, za tym "MATOŁ! MATOŁ! MATOŁ!". Od tego zacznij, skończ jak zwykle na dnie, i stwórz nowe konto, gdzie znów zaczniesz pisać ą i ę.

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Ksążkowy przykład pajaca, nieudacznika, lesera i szkodnika

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
5 lat temu

Tak Tak ale umieli i mieli środki aby ludzi wkręcić i sie taki przeslizna ...

0

Zglos komentarz

P
piotrh1987 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jak by nie byl prezydentem pomyslalby ze sprzedaje koszulki ...

0

Zglos komentarz

P
piotrh1987 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ciekawe co by sie wypowiedzial o Powstaniu Wielkopolskim...Pewnie: "I hmm, I Eee I Ble"

0

Zglos komentarz

Z
Zanklodjawamdam 😏 Szyderca
5 lat temu

Że może było.

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
5 lat temu

bałwan już jest a śniegu jeszcze nie ma.

0

Zglos komentarz

F
Fixkot 💩 JP 100%
5 lat temu

był u mnie

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niech się odwali od Wielkopolski - u nas Adrian nigdy nie wygrał wyborów.

0

Zglos komentarz

Reklama