Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
5 lat temu

Śc****a PISowskie znowu 2mld dołożyło na TVPGÓ**O

0

Zglos komentarz

C
cybulionek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Piepsisz zabieraja tak samo i biednym, wszyscy jemy tak samo opodatkowany chleb, ale daktycznie kto wiecej żre więcej też płaci.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

A co się stanie gdy już nie będzie bogatych, którym można coś zabrać?

0

Zglos komentarz

Reklama