Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uczelnia radio geotermia trwam radio maryja nasz dzienik splendor to wszystko kosztuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie, że jest im wstyd - takie doskonale prosperujące państwo, a tylko nieco ponad 3 sasiny przekazało na ojca dusz pisiorskich. Z racji tego, że lekka ręką pisiorki odrzucają kasę z UE o 3 rzędy wyższą (bo kraj stać na to) to pomoc dla tadka powinna być conajmniej o 2 rzędy większa! Ale Tusk nie...
Pewnie, że jest im wstyd - takie doskonale prosperujące państwo, a tylko nieco ponad 3 sasiny przekazało na ojca dusz pisiorskich. Z racji tego, że lekka ręką pisiorki odrzucają kasę z UE o 3 rzędy wyższą (bo kraj stać na to) to pomoc dla tadka powinna być conajmniej o 2 rzędy większa! Ale Tusk nie pozwala, wiecie, nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktem jest ze za PiS tadek dostaje kasy więcej ale proszę wasz bądźmy realistami bo za PO też dostawał . Nie tyle kasy ale dostawał bo każdy masz rząd kłania się klerowi i wchodzi w d**e . Ilu to księży skazali za pe****lie kiedy inne ekipy rządziły ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tylko oficjalne informacje ps a myślicie że to złoto z zapasów w Anglii to gdzie trafiło ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane