Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Alarm w centrali szczujni PiSu! Analfabeci stawiaja minusy, zaklamujac rzeczywistosc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Przeciez w Polsce nic nie drozeje... tylko wiecej kosztuje a podatki to tylko oplaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Chcemy, by Polakom żyło się lepiej. Prawo i Sprawiedliwość potrafi skutecznie rządzić. Jesteśmy wrażliwi społecznie, chcemy, by zwykłym Polakom, zdecydowanej większości społeczeństwa, żyło się lepiej niż dotąd. Zrobiliśmy wiele w tym kierunku i wiele jeszcze zrobimy - powiedział Prezes PiS Jarosław...
"Chcemy, by Polakom żyło się lepiej. Prawo i Sprawiedliwość potrafi skutecznie rządzić. Jesteśmy wrażliwi społecznie, chcemy, by zwykłym Polakom, zdecydowanej większości społeczeństwa, żyło się lepiej niż dotąd. Zrobiliśmy wiele w tym kierunku i wiele jeszcze zrobimy - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Tygodnika Sieci." - pis.org.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No to luksusowe życie nam się szykuje wszystko będzie drogie zupełnie jak w domu jakiegoś Szejka z Dubaju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane