Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
grazka44 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Obawaiam się, że nic się nie będzie działo.Suwerena obchodzi tylko czy sklepy będą otwarte w niedzielę, bo święta idą

0

Zglos komentarz

Reklama