Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście sąd ma rację, dość bezprawia policji, nienależnych przywilejów i całkowitej bezkarności. Jednak nie ma się z czego cieszyć. To co się dzieje, trwa od 30 lat, bo nawet w PRLu takiej bezkarności nie było. Tylko do tej pory lewackie i upolitycznione sądy nie widziały problemu jak ginęli ludz...
Oczywiście sąd ma rację, dość bezprawia policji, nienależnych przywilejów i całkowitej bezkarności. Jednak nie ma się z czego cieszyć. To co się dzieje, trwa od 30 lat, bo nawet w PRLu takiej bezkarności nie było. Tylko do tej pory lewackie i upolitycznione sądy nie widziały problemu jak ginęli ludzie na komisariatach lub katowano prawicę. Ale jak ruszono lewaków, to od razu wiedzą co robić. Dlatego trzeba rozpędzić jedną i drugą bandę. Niech nieliczni kierujący się logika lewacy to przemyślą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Został potraktowany jak przystało na takiego, kim jest. Bierze przykład z kryminalisty, absolwenta poprawczaka, szefa swego, ministra Kamińskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane