Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Oddychajcie gleboko...juz tylko powietrze jest za darmo, ale i to PiS niebawem opodatkuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To "Dobra zmiana" zeby Polakom zylo sie lepiej...jak PiS klamal przed wyborami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a spotkales sie w polsce z taka partia co nie klamie?, od czasow niby demokracji, ze nikt nie klamie, Walesa co obiecywal,od 90 roku nic sie nie zmienilo, za kilka lat byc moze zmieni sie partia rzadzaca, po roku jej wladzy wszyscy beda wyciagac brudy i chwalic pis, polak to typowy kon roboczy z kla...
a spotkales sie w polsce z taka partia co nie klamie?, od czasow niby demokracji, ze nikt nie klamie, Walesa co obiecywal,od 90 roku nic sie nie zmienilo, za kilka lat byc moze zmieni sie partia rzadzaca, po roku jej wladzy wszyscy beda wyciagac brudy i chwalic pis, polak to typowy kon roboczy z klapkami na oczach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgodnie z propaganda PiSu, nic nie derozeje... tylko wiecej kosztuje a podatki to tylko oplaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane