Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tak to jest nic nie zyskaliśmy,podskakiwali PISiory straszyli UE ,w końcu podpisali .Najśmieszniejsze jest, że bez żadnej korekty.A w publicznej to pochwała Morawieckiego, że szok,ogromny sukces.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Publiczna jest dla de**li. Im jakby powiedzieli w tvpis, że Morawiecki to najpotężniejszy polityk świata to też by uwierzyli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety, ale straciliśmy. Do tej pory UE mogła mieć mgliste podejrzenia jakie dzbany w Polsce doszły do władzy. Po ostatnich "negocjacjach okraszonych sukcesem polskiego premiera" zyskała pewność w temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodał bym jeszcze wersję dla POkemonow. Budka lub Donald ...jeden człon Ile żołądkowa 22 Nic taniej Nie Ale nie kupię za 22 To nie kupuj ale jak weźmiesz za 25 to powiemy wszystkim że jesteś fajny gość Aha no dobra to biorę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane