Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2odezwal sie ten co glosowal na pis lub nie byl na wyborach, a teraz placze, ze wygrala reszta a nie pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marzy wam się pisowska bando powrót do lat przed wejściem do unii gdzie 20% bezrobocie było normą,a ksiądz był osobą niczym wyrocznia!Nic z tego prędzej wy wylecicie na kopach do San Escobar wraz z okupantem watykańskim.Naród nie jest już taki głupi,choc zdarzają się wyjątki-to są te bezmózgi co pos...
Marzy wam się pisowska bando powrót do lat przed wejściem do unii gdzie 20% bezrobocie było normą,a ksiądz był osobą niczym wyrocznia!Nic z tego prędzej wy wylecicie na kopach do San Escobar wraz z okupantem watykańskim.Naród nie jest już taki głupi,choc zdarzają się wyjątki-to są te bezmózgi co postawili na was krzyżyk w czasie wyborów!Ale i im się oczy otwierają,że wam tylko kasa w głowach!Poszczuliście ich 500+ i emeryturami,ale dalej to nie przejdzie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane