Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sprzedaje ten gość co na cieniasa zbierał tylko musisz wysłac 200zł podać nr konta?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomyliło się tobie z rydzykiem ,z tą wpłatą pisowski lizusie .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rydzyk to wyższy poziom.... on życiem wiecznym handluje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
każdym byle ktoś chciał kupic
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Makłowicz jest już gównem, skończonym gównem. Tym żałosnym ruchem przegrał sobie wszystko. Zresztą, nigdy nie był czymś specjalnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowiek z zasadami a nie jak te pisowskie-k.rwy, które zostały w szczujni TVPis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdjęli mu program z anteny. Kasa przestała płynąc szerokim strumieniem, to i zaistnieć jakoś trzeba
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nieżyjąca już prof. A. Pawełczyńska wprowadziła do terminologii nauk społecznych pojęcie lumpenelity, to dlaczego nie mogą być też lumpencelebryty? Wszak jedni i drudzy kierują się jako nadrzędną wartością łacińską maksymą pecunia non olet. Może zakończmy to cytatem z Cycerona: O tempora, o mores!
Nieżyjąca już prof. A. Pawełczyńska wprowadziła do terminologii nauk społecznych pojęcie lumpenelity, to dlaczego nie mogą być też lumpencelebryty? Wszak jedni i drudzy kierują się jako nadrzędną wartością łacińską maksymą pecunia non olet. Może zakończmy to cytatem z Cycerona: O tempora, o mores!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane