Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości. W sierpniu ubiegłego roku Onet ujawnił, że w Ministerstwie Sprawiedliwości istniał ośrodek, który nadzorował i koordynował prześladowania sędziów krytycznych wobec działań PiS w wymiarze sprawiedliwości. W wyniku publikacji do dymisji podał się ówczesny...
"Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości. W sierpniu ubiegłego roku Onet ujawnił, że w Ministerstwie Sprawiedliwości istniał ośrodek, który nadzorował i koordynował prześladowania sędziów krytycznych wobec działań PiS w wymiarze sprawiedliwości. W wyniku publikacji do dymisji podał się ówczesny wiceminister Łukasz Piebiak. Co dziś dzieje się z bohaterami afery? Niektórzy wrócili do orzekania, a jeden z sędziów ostatnio dostał nawet awans." - onet.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zawsze najwinniejszym jest bezpośredni sprawca , winę - nie tylko w wymiarze etycznym - ponoszą też kolesie i przełożeni sprawcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane