Reklama
Reklama

Komentarze

6
N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Takie czasy wladzy wiejskiego dyktatora PiSu...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Standardy prawackiej władzy.

0

Zglos komentarz

A
anonim84 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Za te pomalowane flagi na skokach powinien być stryczek.

0

Zglos komentarz

K
5 lat temu

Tak się składa, że twoi przodkowie ginęli za flagę. Gdyby nie ta flaga to byś dzisiaj mówił po turecku.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

Saçma yazıyorsun.

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
5 lat temu

mnie bazgranie po fladze się nie podoba. ale jak wszystkich karać, to wszystkich: od stadionów po miesięcznice

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

Flagę z napisem "To był zamach" towarzyszyła spotkaniu elektoratu z politykami PiS. Nie widzieli w tym nic złego. Znieważenie flagi jest wtedy, kiedy oni o tym zdecydują...

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
5 lat temu

Pseudo patrioci na marszach 11, nawet publika na galach kabaretowych. I co pispolis na to?

0

Zglos komentarz

Reklama