Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

+Lubię kawę, kanapki i inne przystawki, ale dlaczego chory rząd mam przechowywać w swojej du**e?

0

Zglos komentarz

D
delik 💩 JP 100%
5 lat temu

Ty waginosceptyku masz zapewne tam co innego heheszki...

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czyli to wasze całe menu regionalne, jest z d**y wzięte...

0

Zglos komentarz

Reklama