Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
tojaartek 😏 Szyderca
5 lat temu

Takie życie to jak w więzieniu. Pilnują cię 24h. Tylko krótkie przepustki na miasto. Dobrze ze zostawili kawałek ulicy na spacerniak. Niech się wuc przyzwyczaja.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Prezes to ma klawe zycie...(Polska moich marzen)

0

Zglos komentarz

M
Maniek12321 💩 JP 100%
5 lat temu

Piękny przykład państwa rządzonego prszez partię lewicową (bo PiS to partia lewicowa strojąca się w piórka prawicy)

0

Zglos komentarz

R
Rafski75 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mają rozmach sku**ysyny

0

Zglos komentarz

Reklama