Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to news sprzed kilku lat. Obecnie jest o wiele lepiej - dbają o to by takie informacje się nie wydostawały!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No dobrze, a za co ma iść za kraty x.Rydzyk. Dają, to bierze. Nie tylko on zresztą. Jedyne co można zrobić, to żadać zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy. Ale, jeśli tak, to nie tylko od x.Rydzyka, ale od wszystkich. I już robi się taki kocioł, że nic z tego nie wyjdzie. Ale rozdających nieswoje p...
No dobrze, a za co ma iść za kraty x.Rydzyk. Dają, to bierze. Nie tylko on zresztą. Jedyne co można zrobić, to żadać zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy. Ale, jeśli tak, to nie tylko od x.Rydzyka, ale od wszystkich. I już robi się taki kocioł, że nic z tego nie wyjdzie. Ale rozdających nieswoje pieniądze, zaciągających niby na nas długi, można ukarać na gardle i majątku. Lewakom ku przemyśleniu (może z 0,5% jest w stanie).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane