Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nie bez powodu ten knypek nie był internowany . Jego zamiłowanie do poprzedniego ustroju jest bardzo duże jak ogólnie całej tej parti. Wcześniej wyciagano ze dziadek rudego był w SS a owego Pana knypka był w armi carskiej wiec miłość do czerwonych ma w kod dna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z głową to karakan ma coś od urodzenia a wystarczyłoby żeby Rajmund gumę założył
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiesz po słowach Jarka ze jego autorytetem nie był Rajmund a jareczka wujek to zastanawiał bym sie czy Rajmund był faktycznie ojcem tych knypkow. Poza tym mówimy tu o starym dziatku co oszukiwał własną matkę i drukowal gazety żeby ukryć fakt ze Lech nie żyje więc normalny to raczej nie jest
Wiesz po słowach Jarka ze jego autorytetem nie był Rajmund a jareczka wujek to zastanawiał bym sie czy Rajmund był faktycznie ojcem tych knypkow. Poza tym mówimy tu o starym dziatku co oszukiwał własną matkę i drukowal gazety żeby ukryć fakt ze Lech nie żyje więc normalny to raczej nie jest
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
każdy kto z powodów politycznych zabiłby bliźniaka dostałby do głowy, a ktos kto ewidentnie wykorzystuje to do następnych celów politycznych -ewidentnie nadaje się do leczenia psychiatrycznego - lub na stryczek ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane