Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2yebac podwyzki ci co pracuja zarobia na patoli kaczynskiego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to kto ??? przecież znieśli ulgę abolicyjną czyli zapłacą Ci co pracują za granicą polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie do konca zapłacą . Jestem zarejestrowany w firmie gdzie znajduje się w Niemczech i to do Niemczech podatek płace a pracuje w Polsce więc płacić tutaj nie będę bo polski urząd skarbowy nawet nie wie o tym bo tutaj figuruje jako bezrobotny więc wiesz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Muszę poczytać chyba bo raz nie mam meldunku w Polsce . Dwa od długiego czasu nie płacę tu złotówki nawet podatku . A trzy jak pisałem firma jest niemiecka wiec z jakiej paki mam tu płacić podatek jak dla polskiego rządu jestem tutaj bezdomnym bezrobotnym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a po trzecie możesz widnieć w urzędzie skarbowym i to już jest podstawa do ściągnięcia podatku od Ciebie , nie dotyczy to meldunku ani statusu bezrobotnego a także nie płacących podatków w polsce. Takich jak Ty są setki tysięcy więc warto się zapoznać z tym artykułem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do tego to tylko przez 3 lata skarbówka mnie widziała jak miałem 15-18 lat kiedy byłem uczniem w cukierni a potem raczej już mnie tam nie widzieli . Ale nie omieszkam poczytać o tym bo jeżeli będzie tak ze mam płacić podatki i tu i tam to spadam do Niemiec
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie widze podatku solnego co jest niedopatrzeniem skoro jest cukrowy !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a , i jeszcze se przypomniałem : za niewielką opłate jeszcze parę pomysłów na podatek mogę podać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane