Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A czy w twoim Zadupiu Wielkim dalej nic nie robią??? Wiedzą co to jest referendum o konstytucji nie wspominając??? Pozdrawiam z Karpacza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Robimy co do nas nalezy tylko takie głąby od was wybierają takich po**bow do sejmu że głowa mała. Po tym takie de**le z leg*tymacjami poselskimi rozbijają się po mieście tylko syf robią. Daruj mi sarkazm ale do tej pory jak warszawa protestowała w obronie konstytucji, sądów i demokracji to na prowin...
Robimy co do nas nalezy tylko takie głąby od was wybierają takich po**bow do sejmu że głowa mała. Po tym takie de**le z leg*tymacjami poselskimi rozbijają się po mieście tylko syf robią. Daruj mi sarkazm ale do tej pory jak warszawa protestowała w obronie konstytucji, sądów i demokracji to na prowincji tylko były śmichi i chichy o tym jak to warszafiakom sie d..ach poprzewracało i jak to dobrze ze pis ich tak ładnie ciśnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tą drogą winny iść inne regiony. ZROZUMCIE, że tylko Obywatelskim Nieposłuszeństwem można pokonać reżim! Nie ma inaczej. NIKT nam nie pomoże jeśli nie zrobimy tego sami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane