DOBRA ZMIANA - żeby Polakom żyło sie lepiej?
przez
nissin
— 5 lat temu
Nissin ciagle zapomiasz o drodze do domu Beaty.. Inwestycja ukończenia w 100%
Zgłoszenie zostało wysłane
No i w Rydzyka zdrowo inwestowali...nawet na kolanach, zeby przyjol.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Np. Ze wspulpraca zunia powstaly Setki kilometrow dróg, autostrad i tras szybkiego ruchu, stadiony na euro 2012, gazoport Świnoujście.. Wymieniac dalej?
Zgłoszenie zostało wysłane